Nejčastější otázky


Kdo festival pořádá?

Festival pro vás pořádá Navínko, s.r.o. Dotazy a připomínky zasílejte na info@navinko.cz

 

Kde se dá parkovat?

Doporučujeme nejezdit do areálu Dolní oblast Vítkovice autem. Nejen kvůli konzumaci vína, ale také z důvodu konání akce Rainbow run. Areál bude rozdělen kvůli trasám běhu a parkovacích míst bude omezený počet.

 

Je potřeba si koupit vstupenku v předprodeji?

Kapacita festivalu  může být omezena více než kdy jindy kvůli nařízení Vlády ČR, a proto velmi doporučujeme si zakoupit vstupenku předem. V minulých ročnících došlo k vyprodání během prvních pár hodin festivalu. Prodej na místě negarantujeme. Navíc v předprodeji ušetříte.

 

Jaký bude doprovodný program?

Vše se dozvíte v harmonogramu akce. Kromě hudebních a tanečních vystoupení na vás čekají tématické workshopy o víně se zahraničními hosty, talk show, prohlídka muzea, ukázka sabrage, vinařská soutěž, fotokoutek a další.

 

Co je v ceně vstupného?

Vstupné zahrnuje vstup na festival, degustační skleničku s logem festivalu, čip pro placení, katalog vín, welcome drink, soutěžní kupon, prohlídku muzea. Část vstupného darujeme Nadaci Multicraft.

 

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci. 

 

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

 

Proč nemůžu platit kartou?

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. 

 

Jak dlouho festival trvá?

Začátek akce je ve 12 hodin a plánovaný konec ve 22 hodin.

 

Mohou na festival děti?

Děti s sebou samozřejmě na festival vzít můžete. Vstupné mají zdarma. Děti a mladí do 18 let se mohou akce zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce s platnou vstupenkou.

 

Festival se koná pouze vevnitř?

Ano, koná se v budově Národního zemědělského muzea Ostrava, případný déšť tedy akci nijak neovlivní. Upozorňujeme pouze, že haly nejsou vytápěné a teplota v nich je podobná jako venku. V případě hezkého počasí otevřeme brány, aby bylo možné venku posedět.

 

Mohu vzít na festival psa?

Pejsky prosím nechte doma, na festival není možný vstup se zvířaty.

 

zpět na hlavní stránku