Nejčastější otázky


Kdo festival pořádá?

Festival pro vás pořádá Navínko, s.r.o. Dotazy a připomínky zasílejte na info@navinko.cz

Kde se dá parkovat?

V případě, že se rozhodnete přijet na vinařský festival autem, v Dolní oblasti Vítkovice je dostatek volných parkovacích míst.

Je potřeba si koupit vstupenku v předprodeji?

Kapacita festivalu je omezena pro Vaše pohodlí a počtem skleniček, a proto velmi doporučujeme si zakoupit vstupenku předem. V minulých ročnících došlo k vyprodání během prvních pár hodin festivalu. Prodej na místě negarantujeme. Navíc v předprodeji ušetříte. Vstupenku je v předprodeji možné zakoupit až do soboty 11.5. v 11 hod.

Jaký bude doprovodný program?

Vše se dozvíte v harmonogramu akce. Kromě hudebních a tanečních vystoupení na vás čekají tématické workshopy o víně, vinařská soutěž, fotokoutek, Hudební inkubátor, škola folklórního tance, ochutnávka Regionálních potravin MS kraje a další.

Co je v ceně vstupného?

Vstupné zahrnuje vstup na festival, degustační skleničku s logem festivalu, čip pro placení, katalog vín, welcome drink, soutěžní kupón, prohlídku muzea. Část vstupného darujeme Nadaci Multicraft.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti nevracíme.

Nevíte si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu nebo v online účtence naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci. 

Lze platit kartou u prodejců?

Letos poprvé je možné zaplatit u prodejců i vlastní platební kartou. Doporučujeme tuto možnost využít u větších nákupů, např. lahví vín.

Jak dlouho festival trvá?

Začátek akce je ve 12 hodin a plánovaný konec ve 22 hodin.

Mohou na festival děti?

Děti s sebou samozřejmě na festival vzít můžete. Vstupné mají zdarma. Děti a mladí do 18 let se mohou akce zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce s platnou vstupenkou.

Festival se koná pouze vevnitř?

Hlavní část akce se koná se v budově Národního zemědělského muzea Ostrava, případný déšť tedy akci nijak neovlivní. Upozorňujeme pouze, že haly nejsou vytápěné a teplota v nich je podobná jako venku. Letos jsme připravili také doprovodný program vedle budovy, kde je vstup zdarma.

Mohu vzít na festival psa?

Pejsky prosím nechte doma, na festival není možný vstup se zvířaty.

 

zpět na hlavní stránku